LUBLINIANKA POKONANA !

Gospodarzem niedzielnych rozgrywek  LLMM  była Lublinianka . Na początku meczu nieznacznie, ale przeważała drużyna Lublinianki. Jednak z minuty na minutę Nasza drużyna osiągała coraz większą przewagę tworząc groźne sytuacje z kontrataków lub z rzutów rożnych. W drugiej połowie jeden z Naszych zawodników na polu karnym został sfaulowany od tyłu w łydkę . Sędzia podyktował rzut karny , który został wykorzystany i Sygnał wygrywał  1:0. ( Zawodnikowi Sygnału została udzielona pomoc medyczna na miejscu , jednak gdy emocje i adrenalina opadła po powrocie do domu ból narastał i był na tyle silny, że potrzeba była wizyta na Izbie Przyjęć  - całe szczęscie  nic poważnego się nie stało , ale krwiak jest  ) . W ostatniej minucie meczu Sygnał pokazał swą siłę i  padła bramka ! Końcowy wynik 2:0 ! Brawa dla Trenera oraz zawodników Sygnału za super grę , walecznosc , siłę i ducha walki !!!  GRATULACJE !